עו״ד יואל קינן מתמחה במתן יעוץ משפטי בתחומי דיני תאגידים, ניירות ערך והמשפט המסחרי על כל היבטיו השונים. המשרד מספק שירותי סל ללקוחותיו לפתרון כל סוגיה משפטית בתחומי הפעילות השוטפת.

בין לקוחותינו חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, חברות סטארטאפ (הזנק) ומיזמים במגוון רחב של תחומים (אינטרנט, פארמה, ציוד רפואי, קמעונאות, קרנות גידור, תקשורת ובטחון) וכן יזמים ומשקיעים.  

המשרד מתמחה הן בליווי, טיפול וייצוג בעסקאות השקעה ובעסקאות מזוגים ורכישות (תעשיה ישנה וחדשה) והן בליווי משפטי של מיזמים צעירים וחברות הזנק החל מהשלב הראשוני של הקמת החברה ואילך. המשרד תומך ומסייע בכל התקשרויותיה העסקיות של החברה ומלווה את גיוסי ההון של החברה, ואף מסייע לחברה לאתר משקיעים.

 

הבעלים במשרד

במהלך שנות עבודתו כיועץ משפטי בחברות מהמובילות בישראל, ובמשרדי עורכי דין מהאיכותיים בישראל צבר יואל נסיון משפטי רב ועשיר בתחום המשפט המסחרי על כל רבדיו והיה שותף בליווי ומתן שירותים משפטיים לחברות מסחריות רבות (בדגש על חברות הזנק), בעריכת הסכמים לגיוסי הון, ובעריכת עשרות רבות של הסכמים מסחריים מגוונים לרבות הסכמי רישוי, הסכמי מכר שיווק והפצה, הסכמי רכש, הסכמי יצור, הסכמי ניהול, הסכמי העסקה ומתן שירותים, שיתופי פעולה מסחריים והסכמי מקרקעין

yoel@keinanlaw.com

054-6328350